Reklam
Bolu'nun Tarafsız Haber Portalı

ÖRNEKBAŞ’TAN KALDIRIM TAŞI GÖNDERMESİ

Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak’a, İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş, 23 Haziran seçimleri göndermesi yaptı. Örnekbaş; “Bu milletin iradesi kendini anlamayanı şaşkınlığa uğratır, yoldan çıkmış kaldırım taşını düzelttirir” dedi.

Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak geçtiğimiz günlerde de bu beraber seyahat ettikleri sırada sanayi kavşağında yola düşen kaldırım taşlarını birlikte kaldırarak bir kenar attı. İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş’ta, 23 haziran seçimleriyle iligili yaptığı değerlendirmede bu olay üzerinden Doğanay ve Merkez İlçe Başkanı Konak’ı eleştirdi. Örnekbaş; “Bu milletin iradesi kendini anlamayanı şaşkınlığa uğratır, yoldan çıkmış kaldırım taşını düzelttirir” dedi.

“BU MİLLETİN İRADESİ YOLDAN ÇIKMIŞ KALDIRIM TAŞINI DÜZELTTİRİR”

Örnekbaş sosyal medyada yayınlandığı andan itibaren haber konusu olan Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve İlçe Başkanı Kazım Konak’a yol kenarında düzelttikleri kaldırım taşları fotoğrafları üzeri gönderme yaparak; “Çeşitli gerekçeler üreterek, siyasal gerilemesine devletin kurumlarını alet eden, farklı yol ve yöntemlerle “Ne olursa olsun iktidarda kalmalıyım” yanılgısına düşen,  günü kurtarma hesapları yapan akla, yüce milletimizin iradesi gerekli cevabı vermiştir.  Ortaya çıkan sonuç, makamının esiri olmuş siyaset odaklarını şaşkınlığa uğratmıştır. Yüce milletimizin kararlılığı, kurnazlık düşünen, kazanma hırsıyla yola çıkanları hezimete uğratmıştır. Bu milletin iradesi kendini anlamayanı şaşkınlığa uğratır, yoldan çıkmış kaldırım taşını düzelttirir” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ