Reklam
Bolu'nun Tarafsız Haber Portalı

SEÇİMLERDEN SONRA İLK DEĞİŞİKLİK MHP’DE

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı Cihan Başaran, yazılı basın açıklaması yaparak, teşkilatının yönetimin kurulu kararıyla Başkanlık Divanı’nda yenilemeye gittiğini söyledi.

31 Mart yerel seçimlerinin ve 23 Haziran İstanbul Belediye Başkanlığı seçiminin ardından MHP Bolu İl Teşkilatında yenilenme çalışmaları başladı. İl Teşkilatı yönetim kurulu, Başkanlık divanında yeniliğe gitti. Konuyla ilgili MHP İl Başkanı Cihan Başaran şu yazılı basın açıklamasını yaptı; “MHP Bolu Yönetim Kurulu olarak göreve geldiğimiz günden bu yana en büyük hedefimiz Bolu’da kurumsal yapı ile her geçen gün güçlü bir teşkilat yapısı oluşturmaktı. Hatırlarsanız İl Başkanlığına atandığımızda niyetimizi ve hedefimizi net bir şekilde belirterek ‘Güçlü teşkilat, güvenli geleceğin teminatıdır’ sloganı ile yola çıkmıştık. Bir yılda, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri ile Mahalli İdareler seçimlerini nefes almaksızın başarı ile tamamladık. Bu süreçte hazırlıklarını yaptığımız kurumsal teşkilat yapılanmasını da ilmek ilmek dokuyarak oluşturmaya çalıştık” dedi.

“BOLU’YA HAYIRLAR GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM”

MHP İl Başkanı Başaran açıklamasının devamında ise, “Bugün yönetim kurulumuzun aldığı kararla, MHP Bolu Teşkilatlarını gelecek hedeflere taşıyacak görev dağılımını yaptık.  Divan kurulumuzda görev alan kardeşlerimize başarılar diliyorum. Aldıkları görevlerinin MHP teşkilatlarına, sevenlerine, dava arkadaşlarımıza ve Bolu’ya hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ