Reklam
Bolu'nun Tarafsız Haber Portalı

“T.C.” TABELADA YERİNİ ALDI

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Nisan ayı ikinci Belediye Meclisi Toplantısı’nda belediye tabelasına Türkiye Cumhuriyeti’nin kısaltması olan “T.C.” ibaresinin eklenmesi talimatı vermişti. Başkan Özcan tarafından verilen talimat doğrultusunda bugün belediye tabelasına “T.C.” ibaresi eklendi.

Belediye Başkanı Tanju Özcan başkanlığında gerçekleşen Belediye Meclisi Toplantısı’nda Bolu Belediyesi tabelasına “T.C.” ibaresi eklenmesi kararı, dilek ve temenniler bölümünde söz alan CHP Belediye Meclis Üyesi Tahsin Mert Karagöz’ün, 2013 yılından itibaren bankalardan başlayarak tüm resmi kurumlardan “T.C.” ibaresinin kaldırıldığını belirtmesi üzerine, Başkan Özcan’ın; “Benim de talimatımdır. Meclis kararı alınmayacak bir konu zaten. Belediyenin önüne “T.C.” ibaresini Pazartesi gününe kadar istiyorum.” sözleriyle çalışmalara başlanmıştı.

Başkan Özcan’ın Meclis Toplantısı’nda verdiği talimat bugün yerine getirilerek, Bolu Belediyesi tabelasına Türkiye Cumhuriyeti’nin kısaltması olan “T.C.” ibaresi eklendi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ