Reklam
Bolu'nun Tarafsız Haber Portalı

“ENCÜMEN HER İŞİN BAŞIDIR”

Vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak, refah seviyelerini yükseltmek ve mahalli müşterek hizmetlerini karşılamak amacıyla kurulan İl Özel İdaresinin yürütme organı olan İl Daimi Encümen toplantısı yapıldı.

????????????????????????????????????

Bolu Valisi Ahmet Ümit’in başkanlığındaki toplantıya, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli, İl Genel Meclisi Üyeleri İlhan Serçe, Metin Demirbilek ile Erdoğan Yetkin, İl Özel İdaresi Encümen Müdürü Rıza Kiniş ile İl Özel İdaresi İmar ve Şehircilik Müdürü Cemil Koparan katıldı.

“Encümen her işin başıdır” diyen Vali Ahmet Ümit, “Bizler burada vatandaşlarımızın emanetçisi olarak, devletimizin kaynaklarını koordineli bir şekilde mevzuat gereğince imkânlar doğrultusunda nasıl daha genel ve daha kaliteli bir şekilde vatandaşlarımızın hizmetine sunarız bunun için bir araya geldik. Toplantıda alınan kararların ilimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Toplantının devamında gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. İl Daimi Encümen Toplantısında gündemde yer alan 7 madde görüşülerek karara bağlandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ