Reklam
Bolu'nun Tarafsız Haber Portalı

İLÇE VE BELDELERDE MECLİS ÜYE LİSTELERİ AÇIKLANDI

AK Parti’nin 31 Mart yerel seçimlerinde Bolu’nun ilçe ve beldelerinde belediye meclisi ve il genel meclisine üye olan isimler belli oldu.

 YENİÇAĞA BELEDİYE MECLİSİ ÜYE ADAYLARI:

1-Şerafettin Nalçacı

2- Erhan Çiftçi

3-İsmail Biçer

4-Mustafa Balcı

5-Ethem Özkan

6-Nusret Soysal

7-İbrahim Aydemir

8-Sebahat Acar

 YENİÇAĞA İL GENEL MECLİSİ ÜYE ADAYLARI:

1-Tevfik Ay

2-Erdoğan Yetkin

 DÖRDİVAN BELEDİYE MECLİSİ ÜYE ADAYLARI:

1-Ramazan Aynagöz

2-Ekrem Turgut

3-İrfan Yılmaz

4-Recep Dalkıran

5-Hüseyin Başaran

6-İbrahim Şener

7-Ahmet Altunay

8-Ali Doğangün

 DÖRTDİVAN İL GENEL MECLİSİ ÜYE ADAYLARI:

1-Şahin Serin

2-Dursun Fidan

 GEREDE BELEDİYE MECLİSİ ÜYE ADAYLARI:

1-Yılmaz Turçin

2-Cihan Saraç

3-Bahri Esen

4-Lütfullah Yıldız

5-Uğur Kutlugün

6-Ergün Çakır

7-Elven Çelik

8-Metin Turunç

9-Gürhan Akbulut

10-Rıfat Eser

11-İnci Gül İnci

12-Ömür Acar

13-Kemalettin Ceylan

 GEREDE İL GENEL MECLİSİ ÜYE ADAYLARI:

1-Ali Kemal Atay

2-Üzeyir Ercivan

3-Yasin Turan

 GÖKÇESU BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ:

 1-Mehmet Ovaz

2-Hayrettin Cantürk

3-Nail Acar

4-Servet Demir

5-Yahya Bostancı

6-Onur Hatıl

7-Dursun Baş

8-Yasin Korkulmaz

 GÖYNÜK BELEDİYE MECLİS ÜYELER:

 1-Harun Gültekin

2-Mehmet Feyyaz Öztop

3-Muhsin Akkaya

4-Fatma Adem

5- Ahmet Altıntaş

6-Bahriye Nural

7-Emin Sanlı

8-Esra Şahan

 GÖYNÜK İL GENEL MECLİSİ ÜYE ADAYLARI:

1-Mehmet Özkan

2-Fehmi Kevşek

 KARACASU BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

1-Çetin Özkaya

2-Ali Akkoloğlu

3-Zeki Öztürk

4-Nurcan Erkoç

5-Osman Açık

6-Şeref Yıldız

7-Ahmet Seyhan

8-Metin Kesimal

 KIBRISCIK BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

1-Selahattin Bilgin

2-Hatice Sarıdaş

3-Ercan Mamur

4-Muhsin Oflaz

5-Adalet Kılıç

6-Evren Boran

7-Hatun Özcan

8-Öner Afacan

 KIBRISCIK İL GENEL MECLİSİ ÜYE ADAYLARI:

1-Ümit Doğangün

2-Ekrem Saadet

 MUDURNU BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

1-Ergün Erdem

2-Ayhan Özden

3-Zafer Kalinci

4-Ahmet Sayın

5-Levent İnce

6-Emine Memiş

7-Vedat Çelikateş

8-Seda Türkmen

 MUDURNU İL GENEL MECLİSİ ÜYE ADAYLARI:

1-Salih Şener

2-Yusuf Mintaş

 SEBEN BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

1-Hülya Arslan

2-Hüseyin Aydın

3-Engin Sarıböcek

4-Mustafa Belen

5-Resmi İde

6-Zikrullah Küner

7-Ali Özalp

8-Mustafa Kunuk

 SEBEN İL GENEL MECLİSİ ÜYE ADAYLARI:

1-İsmail Akman

2-Hüseyin Özçelik

 TAŞKESTİ BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

1-Mehmet Çahan

2-Ümit Yusuf Güngör

3-Rüstem Bozdoğan

4-Recai Kocamadenci

5-Emin Karayakalı

6-Kani Özdemir

7-Özcan Şahin

8-Mehmet Esen

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ